Sayın Eğitim Yöneticileri, Değerli Öğretmenlerimiz,

Sayın Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz;


2019 - 2020 eğitim öğretim döneminde "Temel Öğretme ve Öğrenme" için içeriği dolu ve bir sistem kurgusuyla kendi uzman yazar kadromuz tarafından özgün olarak hazırlanan ürün portföyümüz ile sizlerin yanında yer alacağız.

Enformasyon çağı, eğitim-öğretim sisteminin kendisini yenilemesini, bilgilerini yeniden üretmesini sağladığı gibi; bilgiye hızlı ulaşılmasını, teknolojiyi yakından takip edilmesini, yeni bilgilere açık olunmasını, teknolojiyi yakından takip edilmesini, yeni bilgilere açık olunmasını da gerekli kılar. Bilgi çağının en büyük özelliği, bilgiyi teknoloji ile birleştirmesidir. Bu yüzden akıllı tahta girmeyen okul; bilgisayar, tablet ve cep telefonuyla birleştirilmemiş öğretim içeriği neredeyse kalmadı. Ancak önemli olan tüm bu fırsatların "temel öğretmeyi ve uygulatmayı" sistemli bir şekilde geliştirerek sunmasıdır. Basamak Yayınları olarak, tüm bu gerçeklikler etrafında "Temel Öğretme Modeline" göre hazırlanan ürünlerimiz ile okullarda eğitim gören öğrencilerimize, müfredat yenilikleriyle, teknolojiye uygun program ve uygulamaları ile sorunsuz bir şekilde kaynak olmaya; hizmet veren öğretmenlerimize de yıl boyunca destek olmaya devan edeceğiz.


Eğitim öğretim döneminiz boyunca her adımınızı planlayan ve en sonunda hedefe ulaştıran başarı odaklı yayınlarımızı sizler için hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.


Başarılı ve mutlu bir eğitim öğretin olması dileklerimiz ile...
​​​​​​​

Yükleniyor